Будівництво громадських басейнів на замовлення

Громадський басейн в Україні – найкращий спосіб залучення клієнтів

Плавання – один із найприємніших способів не тільки провести час, але й оздоровитися, загартувати імунну систему, розслабитися, зміцнити м’язи. Саме тому заклади, де є басейн, мають великий попит. Басейни громадського призначення встановлюють у спортивних комплексах, медичних закладах, готелях, СПА-комплексах.

Будівництво громадського басейну на замовлення розширює функціонал закладу, підвищує потік клієнтів, що, у свою чергу, збільшує прибуток і дає можливість компанії рости та розвиватися. Яким би не було призначення комерційного басейну, головна умова – безпека та надійність. Щоб гідроспоруди відповідали всім нормам, виконувати роботи з будівництва та монтажу обладнанням мають тільки кваліфіковані фахівці. Однією з компаній, що професійно займається будівництвом комерційних басейнів в Україні, є DMV Plus (досвід роботи у цій сфері – понад 20 років).

  Залишіть заявку

  і ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин

  Основні етапи будівництва комерційного басейну на замовлення

  Басейни громадського типу, можна розділити на такі типи: спортивні, плавальні та оздоровчі. Спортивні басейни будуються у спорт школах, фізкультурно-оздоровчих комплексах, де вчать плавати, тренують спортсменів водних видів спорту, проводять змагання.

  Плавальні басейни зазвичай будують на території готелів, СПА-комплексів, лазень та саун. Оздоровчими басейнами оснащуються лікувальні заклади. Вони повинні мати не глибоку зону для малюків та окремий басейн для немовлят, всі громадські басейні облаштовуються пристосуваннями для людей з обмеженими можливостями. Такі гідроспоруди можуть бути різних розмірів, форм, глибини. Вони можуть доповнюватися трамплінами, гірками, хвильовими установками, водоспадами, гідромасажними зонами. Усі комерційні басейни обов’язково повинні обладнатися якісною системою фільтрації та знезараження води.

  Будівництво громадських басейнів – дуже складний і копіткий процес, який включає багато етапів:

  • вибір місця, розробка проекту, складання кошторису;
  • риття котловану, монтаж опалубки, армування;
  • бетонування чаші; влаштування гідроізоляції;
  • встановлення обладнання для безперебійної циркуляції, фільтрації та дезінфекції води;
  • декоративне оздоблення;
  • перевірка працездатності та запуск.

  Розмір будівництва громадського басейну залежить від приблизної кількості людей, які зможуть одночасно користуватися ним. Для забезпечення гігієни поруч з басейном повинні бути роздягальні, душові кабіни та санвузли.

  Переваги будівництва громадського басейну з компанією DMV Plus

  Якісне будівництво аквазони у громадському басейні, яка прослужить багато десятиліть без нарікань, під силу лише професійним компаніям із багаторічним досвідом, таким як “ДМВ Плюс”. Фахівці компанії нададуть якісну консультацію відносно вартості будівництва громадського басейну, допоможуть з розробкою проекту з урахуванням побажань та фінансових можливостей клієнта, реалізують об’єкт в погодженні терміни. Компанія бере на себе оформлення дозвільної та іншої документації. Під час будівництва використовується лише високоякісне, сучасне обладнання, ведеться суворий поетапний контроль якості.

  DMV Plus спеціалізується не тільки на проектуванні та будівництві гідроспоруд різного розміру та призначення для приватних осіб та організацій. До переліку послуг входить сервіс, ремонт, реконструкція басейнів, підготовка водних об’єктів відкритого типу до зими. Також компанія займається продажем хімії (для дезінфекції води, коагуляції, зниження рівня РН) та обладнання для штучних гідроспоруд.

  Громадський басейн, ціна

  Название услуги Ціни (грн.)*
  Перша консультація Безкоштовно
  Проектування басейну від 35 000
  Будівництво громадського басейну від 250 000
  Обслуговування від 2000

   

  *Щоб дізнатися точну вартість будівництва приватного басейну в Україні, залиште заявку і наші фахівці зв’яжуться з Вами.

  **Наша компанія надає послуги з будівництва громадського басейну на всій території Київської області та західній Україні (Мукачево, Буковель, Івано-Франківськ, Трускавець, Ужгород та інші).

  Зв’яжіться з нами!

  Київ,
  Оболонська набережна, 15
  +380 44 222 85 15
  dmv@dmv.com.ua