Будівництво приватних басейнів

Приватний басейн перестав бути недосяжною мрією

Власний басейн у дворі приватної садиби давно вже не розкіш, яку можна було побачити лише за кордоном. Тепер мати такий комплекс може будь-хто. Спекотного літа кожному с нас хочеться охолодитися, поплюскатися та поплавати у прозорій воді. Особливо це актуально для сімей з дітьми які мешкають в місцевості де немає чистої та безпечної водойми. Бюджетний варіант встановити на літо надувний чи каркасний басейн. Вони більше всього підходять, щоб охолонути, похлюпатися маленьким дітям.

Багатьом хочеться мати у дворі більший басейн, щоб була можливість позайматися плаванням, пірнати, поніжитися під променями сонця на матраці. Для цього необхідний водний комплекс більший та глибший. Побудувати самостійно навряд чи вийде. Для цього потрібна не лише спеціальна техніка, а й знання технології такого будівництва. Сьогодні є компанії, які мають багаторічний досвід будівництва приватних басейнів. Компанія ДМВ Плюс є однією з найкращих, кому можна довірити будівництво приватного басейну “під ключ”.

  Залишіть заявку

  і ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин

  Особливості проектування та будівництва басейну

  Це тільки здається, що таке завдання дуже просте: викопав котлован, залив бетоном і набрав води. Насправді будівництво приватного басейну, так само як і аквапарків, СПА-зон, а також інших штучних водних об’єктів є складним процесом, що складається з декількох етапів:

  • складання кошторису та розробка проекту;
  • риття котловану під чашу басейну необхідної глибини, ширини та форми;
  • армування, монтаж опалубки, заливання бетону;
  • влаштування гідроізоляції;
  • монтаж обладнання для циркуляції та очищення води;
  • декоративне оздоблення об’єкту згідно з дизайнерським проектом;
  • перевірка працездатності комплексу, запуск.

  Спеціалісти компанії “ДМВ Плюс” мають величезний досвід будівництва різноманітних басейнів. Вони легко допоможуть будь-якому клієнту створити індивідуальний проект басейну з урахуванням особливостей ділянки та фінансових можливостей.

  Приватний басейн може бути відкритим та закритим. Об’єкт відкритого типу функціонує лише у теплий сезон. Він знаходиться просто неба, що, з одного боку, добре: свіже повітря, вода прогрівається сонцем, можна по засмагати біля води. Будівництво відкритого басейну коштує дешевше, ніж закритого. Але з іншого боку він вимагає більш ефективної системи фільтрації, влаштування навісу, щоб можна було сховатись від дощу або палючого сонця. Не зайвою буде покупка спеціальної солярної плівки. Вона допоможе зберегти тепло води та захистить басейн від потрапляння сміття. Закритий басейн це окрема будівля або прибудова до житлового будинку. Для використання басейну напротязі усього року його потрібно обладнати системою підігріву води.

  Переваги співпраці з ДМВ Плюс

  Басейн у приватному господарстві – чудова альтернатива природній водоймі. Плавання – це не тільки задоволення, відпочинок та прохолода, але й зміцнення м’язів, нервової, серцево-судинної, дихальної системи. Якщо ділянку доповнити мангалом, альтанкою, гойдалками, можна весело проводити час з компанією друзів. За бажанням приватний басейн можна перетворити на міні-аквапарк, доповнивши його водоспадом, гірками, системою протитечії, зоною джакузі та іншими розвагами.

  Компанія ДМВ Плюс вже понад 18 років займається проектуванням, будівництвом, обслуговуванням та ремонтом штучних водних об’єктів. Можна відзначити такі переваги співпраці:

  • високий професіоналізм спеціалістів компанії та індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • наявність сучасного обладнання, передові технології та використання якісних та перевірених матеріалів;
  • гнучка політика ціноутворення;
  • здавання об’єкта вчасно.

  На сайті dmv.com.ua можна ознайомитись з реалізованими проектами у різних містах України: басейнами, у тому числі переливними та скімерними, аквапарками.

  Приватний басейн у будинок, ціна

  Название услуги Ціни (грн.)*
  Перша консультація Безкоштовно
  Проектування басейну від 25 000
  Будівництво приватного басейну від 200 000
  Обслуговування від 1 500

   

  *Щоб дізнатися точну вартість будівництва приватного басейну в Україні, залиште заявку і наші фахівці зв’яжуться з Вами.

  **Наша компанія надає послуги з будівництва басейну для будинку на всій території Київської області та західній Україні (Мукачево, Буковель, Івано-Франківськ, Трускавець, Ужгород та інші).

  Зв’яжіться з нами!

  Київ,
  Оболонська набережна, 15
  +380 44 222 85 15
  dmv@dmv.com.ua